header image

Mobiilne panustamine – mobiiliga ja liikuv

Parima panustamishetke jahtimine nõuab aega ja kannatust. Väga vähestel inimestel on aga võimalus päev otsa arvuti ees passida. Mobiilne panustamine pakub sellele probleemile lahenduse.

Mobiiliga panustamine

Mobiiliga panustamine näeb välja üsna samasugune kui veebilehelgi, see lihtsalt nõuab natuke rohkem näpuosavust.

Vanem ja siiani eksisteeriv panustamisviis on WAPi abil panustamine. Sel juhul saab panustada iga telefoniga, mis WAPi vastu võtab. WAPi jaoks luuakse eraldi lihtsad rakendused, mis väga palju võimalusi ei paku, kuid siiski töö ära teevad.

Praeguseks hetkeks on mobiilse panustamise turu üle võtnud nutitelefonide rakendused. Nutitelefonid pakuvad veebi sirvimiseks muidugi võrratult palju rohkem võimalusi kui WAP. Nutitelefoni rakendused on üldiselt mugavad ja ilusad ning üsna lihtsad kasutada. Muuhulgas on sageli võimalik ka reaalajas panuseid teha.

Mobiilse panustamise puhul hoiatatakse aga tavaliselt, et mobiili abil on ebamugav kontot luua. Seetõttu soovitatakse konto arvuti abil ära luua ja siis mobiili peale üle minna. Samuti tuleb meeles pidada, et kuigi panustada saab mobiili abil lihtsalt, ei saa mõnikord mobiili abil väljamakseid teha.

Lisaks mobiilirakendustele pakuvad mõned kihlvekontorid ka telefoniga panustamist. Sel juhul on tööle võetud klienditeenindajad, kes inimestega otse suhtlevad.

Mobiilsed kihlveokontorid

Suurem osa kihlveokontoritest ei ole ainult mobiilsele panustamisele pühendunud. Pigem on asi vastupidi – juba lugupeetud veebikontorid võistlevad mobiilse turu kontrollimiseks. Nüüdseks on keeruline leida kihlveokontorit, mis mobiilirakendusi loonud poleks. Kurvastusega peab küll tõdema, et WAPi teenuseid need turuliidrid üldiselt ei paku. WAPi teenuseid pakuvad üsna vähesed kihlveokontorid ja seda tavaliselt riikides, kus nutitelefonid veel üldlevinud pole.

Mobiilile on rakendused loonud ka Eestis armastatud kihlveokontorid, näiteks Tonybet ja Paf. Turuliidriks ja Euroopa parimaks mobiilseks kihlveokontoriks loetakse Bet365.com. Sel firmal ei ole aga Eestis õigust tegutseda ja on Tolli- ja Maksuameti poolt blokeeritud.

Mobiilsed kasiinod

Mobiilne mugavus ei piirdu ainult panuste tegemisega. Paljud veebikasiinod on loonud nutitelefonidele kavalad rakendused, mille abil igas situatsioonis mängida. Eriti tänuväärsed on sellised rakendused ühistranspordis loksudes.

Sponsor

Tipplugusid

Mobiilne panustamine teeb elu mugavaks

Mobiilne panustamine on mugav ja mõnus viis parimate koefitsentide jahtimiseks. Panustada saab igal pool, kus mobiililevi olemas.

Loe edasi

Viimased artiklid

Kasiinos mängimine on elamus omaette

Kasiinos mängimine on omaette elamus. Asja õigesti korraldades on võimalik hasartmänguasutuses sõpradega väga hästi aega veeta.

Loe edasi

Parim artiklid

Reaalajas panustamine annab võimalusi

Reaalajas panustamine pakub võimalust eriti ägedaid koefitsente jahtida. Edukaks panustamiseks tuleb aga mängu ja võistlejaid väga hästi tunda.

Loe edasi

Sponsor

  ©  www.sehira.net. Kõik õigused kaitstud. Sisupuu