header image

Kiirloteriid mängib ka tagasihoidlik vanaema

Kiirloteriid on ilmselt kõige levinumad hasartmängud. Kaubandusletist on imelihtne ajaviiteks üks kaart osta ja põnevusega paar ruudukest tühjaks kraapida. Kraapimismängud on kättesaadavad ka juba 16 aastastele, mis tähendab, et need on tihtipeale nooruki esimeseks kokkupuuteks hasartmängudega.

Eelised

Kiirloteriide puhul ei saa kuidagi üle nendega võitmise tõenäosusest. Tihtipeale võidab üks kaart kolmest, kuigi muidugi on ka halvemad tõenäosused levinud. Inimese loomuses on rõõmustada iga võidu üle, niisiis on nendel loteriidel tavaliselt üsna palju väikeseid võite, mis tuju heaks teevad ja mängusoovi suurendavad.

Kraapimismängud on olemuselt väga lihtsad ja nad on hästi kättesaadavad – neid müüb suurem osa poodidest. Seetõttu on väga levinud palga- või pensionipäeva puhul mõne pileti ostmine. Meeles tasub pidada, et suurte võitude saamise tõenäosus on nende kaartidega siiski väga väike.

Veebipõhised kiirloteriid

Kõlab uskumatult, aga tõepoolest – ka Internetis saab kiirloteriisid mängida. Siin tundub imelik neid kraapimismängudeks kutsuda. Veebipõhised kiirloteriid on mõnel pool maailmas juba väga armastatud. Üldiselt on need parima võitmistõenäosusega hasartmängud veebis.

Kiirloteriid Eestis

Kiirloteriisid korraldab põhiliselt Eesti Loto, samuti vahendavad nad mõnda rahvusvahelist kiirloteriid. Eesti Loto kiirloteriides on võitvate piletide osakaal erinev. Näiteks Kingiloosis võidab ligikaudu 38% piletitest, aga Õnneloosis ligikaudu 42% piletitest. Kingiloosiga võidab neli õnnelikku inimesti 40 000 eurot ja pileteid on trükitud 1 000 000. Õnneloosis on peavõit aga ainult 10 000 eurot ja selle saavad viis õnnelikku. Pileteid on aga trükitud lausa 2 200 000.

Kõige armastatum kraapimismäng on kindlasti Super Summ, millel ka telesaated on. Kraapimismängu mängides on võimalik võita õigus telesaates osalemiseks, kus toimub veel eraldi loosimine. Telesaates selguvad 210 suurema võidu saajad.

Kiirloteriide suurimaks miinuseks võib pidada nende suhteliselt kõrget hinda. Pilet maksab üks kuni kolm eurot. Näiteks Viking Lotto piletid on odavamad, aga see-eest on sellel ka märkimisväärselt väiksem võiduvõimalus. Samas on aga jackpot vähemalt suurusjärgu võrra suurem.

Austajaid jagub kiirloteriidel küllaga. Kuigi kraapimiskaardid tekitavad mõnel inimesel sõltuvust, on peamiselt tegu mõnusa süütu meelelahutusega.

Sponsor

Tipplugusid

Mobiilne panustamine teeb elu mugavaks

Mobiilne panustamine on mugav ja mõnus viis parimate koefitsentide jahtimiseks. Panustada saab igal pool, kus mobiililevi olemas.

Loe edasi

Viimased artiklid

Kasiinos mängimine on elamus omaette

Kasiinos mängimine on omaette elamus. Asja õigesti korraldades on võimalik hasartmänguasutuses sõpradega väga hästi aega veeta.

Loe edasi

Parim artiklid

Reaalajas panustamine annab võimalusi

Reaalajas panustamine pakub võimalust eriti ägedaid koefitsente jahtida. Edukaks panustamiseks tuleb aga mängu ja võistlejaid väga hästi tunda.

Loe edasi

Sponsor

  ©  www.sehira.net. Kõik õigused kaitstud. Sisupuu