header image

Sündmustele saad panustada läbi kihlvedude vahendajate

Kihlveod on inimesi paelunud juba väga pikka aega. Töökohas on tavalised töötajatevahelised kihlveod, kus panused on enamasti üsna väikesed – näiteks kuuspakk õlut. Eestis on äärmiselt populaarseks saanud kihlveokontorid, eriti just veebipõhised kihlveokontorid. Tavaliselt sõlmitakse seal spordikihlvedusid, aga levinud on ka muudele sündmustele panustamine.

Traditsioonilised kihlvedude vahendajad

Traditsioonilised kihlveokontorid on vahendajapõhised. Sel juhul pakub vahendaja kihlvedusid, milles korraldaja jääb lõppkokkuvõttes võitjaks. Raha kogub ja maksab välja kihlveokorraldaja. Seetõttu töötab kihlveokontor selle nimel, et kõikidele panustamisvariantidele tehtaks enam-vähem võrdselt panuseid. Näiteks kasutatakse spordiennustuste puhul võitja ennustamisel händikäppe, kui üks meeskond on silmnähtavalt teisest üle. Siis peab võitja võitma mingi teatud arvu või rohkemate punktidega. See võrdsustab kahe vastasmeeskonna võiduvõimalusi ja panuseid tehakse võrdsemalt. See vähendab kihlveokontori potentsiaalseid kaotuseid.

Pilt, mis traditsioonilistele kihlvedude korraldajatele mõeldes ette tuleb, sisaldab endas tihti suitsust baari ja suuri ekraane mängude jälgimiseks. Reaalsus on Eestis paraku teistsugune. Suurem osa kihlvedudest sõlmitakse meil Interneti vahendusel. Selle aasta augustis avati siiski ka Eesti esimene panustamispunkt.

Tonybeti panustamispunkt asub Tallinnas Mustamäel. Seal saab iga vähemalt 18 aastane isik panuseid teha ja maha istuda ning sõpradega mänge jälgida. Tonybetil on soov peagi uusi panustamispunkte avada.

Lisaks Tonybeti panustamispunktile on veel üks koht, kuhu mõnusalt seltskonnaga panuseid tegema ja võistluseid jälgima minna saab. Selleks on Toto pubi Tallinna hipodroomil.

Toto pubi

Toto pubis on loomulikult võimalik panuseid teha ainult hobuvõidusõitudele. Pubi kuulub riigi poolt määratud mittetulundusühingule ja saadud kasumi peab see asutus suunama hobukasvatuse ja ratsaspordi arendamisse. Seega võib panustaja kindel olla, et kaotatud raha läheb armastatud spordi hüvanguks, mitte mõne ärika taskusse. Toto pubi on meeldiv koht, kuhu võib ka niisama sööma ja keelt kastma minna. Laupäeviti on sel kohal aga tõeline elu sees, sest siis toimuvad hipodroomil suuremad võistlused. Suvel saab võistluseid jälgida vabas õhus, halva ilma jaoks on pubis olemas ka ekraanid.

Huvi korral tekib Eestisse kindlasti ka veebiväliseid panustamiskohti juurde, kuid praeguse seisuga käib põhiline äri siiski mugavas ja kiires veebikeskkonnas.

Sponsor

Tipplugusid

Mobiilne panustamine teeb elu mugavaks

Mobiilne panustamine on mugav ja mõnus viis parimate koefitsentide jahtimiseks. Panustada saab igal pool, kus mobiililevi olemas.

Loe edasi

Viimased artiklid

Kasiinos mängimine on elamus omaette

Kasiinos mängimine on omaette elamus. Asja õigesti korraldades on võimalik hasartmänguasutuses sõpradega väga hästi aega veeta.

Loe edasi

Parim artiklid

Reaalajas panustamine annab võimalusi

Reaalajas panustamine pakub võimalust eriti ägedaid koefitsente jahtida. Edukaks panustamiseks tuleb aga mängu ja võistlejaid väga hästi tunda.

Loe edasi

Sponsor

  ©  www.sehira.net. Kõik õigused kaitstud. Sisupuu