header image

Kasiinos mängimine võib olla tore viis aja veetmiseks

Kasiinod on inimesi juba pikalt kütkestanud. Las Vegase maffiaurgastest on saanud tõsiseltvõetav äri ja kasiinos mängimine ei ole enam märk „lõtvadest moraalidest“. Eestil on Euroopa kohta üsna lõdvad hasartmänguseadused ja kasiinosid on meil palju. Huvitaval kombel on meil küll ainult üks kasiinohotell – Reval Park Hotel. See koht on keskendunud esmaklassilise meelelahutuse pakkumisele.

Kasiinomängud

Kasiinomängud pakuvad põnevust ja vaheldust igapäevaelule. Kodust kasiinosse minek on omaette sündmus. Eriti mõnus on kasiinosse minna oma seltskonnaga, kellega koos mängulaudu rünnata.

Kõige populaarsemad kasiinomängud on vaieldamatult mänguautomaadid. Eestis on seetõttu mitmeid mänguasutusi, kus ongi ainult automaadid. Mänguautomaadid on üsna suhtlusvaesed mängud ja seetõttu võib neid samahästi kodus Internetis mängida – seal on väljamakseprotsent nagunii suurem ja mänguvalik laiem.

Teised hasartmängud kasiinos võivad palju adrenaliinirohkemad olla. Näiteks ruleti puhul on samuti tegemist puhtal juhusel põhineva mänguga, kuid sotsiaalne element annab sellele palju juurde.

Kasiino kõige tasuvam mäng on teoreetiliselt blackjack. Seda mängitakse alati maja vastu. Blackjackis on mängijal väike eelis maja suhtes, aga ainult sel juhul, kui mängitakse ühe pakiga. Seetõttu on kasiinodes tavaliselt kasutuses neli kuni kaheksa pakki. Iga pakiga suureneb maja eelis. Blackjack on veel omapärane seetõttu, et iga väljakäidud kaardiga maja eelis muutub.

Kasiinodes on muidugi populaarne ka pokker. Tallinn on üks vähestest Euroopa pealinnadest, kus on lubatud avatud lauaga pokker. Seetõttu korraldatakse siin ka suuri rahvusvahelisi turniire. Pokker on üldse eestlaste seas väga populaarne, seda eriti veebis.

Vastutustundlik mängimine

Kasiinodes tuleb muidugi ettevaatlik olla. Ilmaasjata ei öelda, et kasiinos on ainult üks võitja – kasiino. Kasiinos mängimine peaks olema meelelahutus. Kui mängimine enam lõbus ei ole, tasuks järele mõelda, kas kasiino külastamine on ikka hea mõte. Hasartmängude mängimise juures tuleb kindlasti olla ettevaatlik alkoholi tarbimisega, mis vähendab kontrolli impulsside üle. Samuti ei tasu kasiinosse võtta krediitkaarti, sest ühe impulsiivse õhtuga võib endale paraja võla kaela saada. Sea endale õhtuks eelarve ja kaota ära võimalused õhtu jooksul raha juurde saamiseks, siis on järgmisel päeval veel ressursse peaparanduse ostmiseks!

Sponsor

Tipplugusid

Mobiilne panustamine teeb elu mugavaks

Mobiilne panustamine on mugav ja mõnus viis parimate koefitsentide jahtimiseks. Panustada saab igal pool, kus mobiililevi olemas.

Loe edasi

Viimased artiklid

Kasiinos mängimine on elamus omaette

Kasiinos mängimine on omaette elamus. Asja õigesti korraldades on võimalik hasartmänguasutuses sõpradega väga hästi aega veeta.

Loe edasi

Parim artiklid

Reaalajas panustamine annab võimalusi

Reaalajas panustamine pakub võimalust eriti ägedaid koefitsente jahtida. Edukaks panustamiseks tuleb aga mängu ja võistlejaid väga hästi tunda.

Loe edasi

Sponsor

  ©  www.sehira.net. Kõik õigused kaitstud. Sisupuu