header image

Erisündmustele panustamine on vahva ja elulähedane

Kas oled istunud teleka ees ja vaadanud „Tantsud tähtedega“ saadet ning vandunud, et tead täpselt, kes saate võidab? Teeni selle teadmise pealt! Selleks ei pea töökaaslastega kuskil vaikselt kuuspaki peale kihla vedama, erisündmustele panustamine on võimalik ka kihlveokontorites.

Millised on valikud?

Alternatiivsed kihlveod pakuvad lõputult võimalusi. Kõige populaarsemad on poliitika ja telesaadete peale panustamine. Panustada saab näiteks valimiste võitjale või sellele, kes järgmisena laulusaatest välja hääletatakse. Kui neid sündmuseid niisamagi jälgid, ei ole just suur asi nende peale kihla vedada.

Muidugi pakutakse ennustusi igasuguste suurte sündmuste kohta. Filmisõprade lemmik on näiteks Oscari gala. Mõnikord on seal võitjad „kõigil“ ette teada, aga samas on igal aastal ka suuri üllatusi – kas nüüd häid või halbu, on raske öelda.

Eelised

Erilised kihlveod on erilised ka kihlveokontoritele. See tähendab, et ka kihlveokontorid on koefitsentide arvutamisel algajad. Tihtipeale on tegu arvamuse, mitte statistilise tööga. Kihlveokontoril on tavalisest suurem tõenäosus valesti ennustada ja sellega kasvab panustaja võimalus hästi teenida. Koefitsendid eri kihlveokontorite vahel võivad üsna drastiliselt erineda. Kasulik on leida aega eeltöö tegemiseks ja parimate koefitsentide väljaotsimiseks.

Erisündmustele panustamine muudab igapäevaelu veidi huvitavamaks. Armastatud saade on hetkega põnevam, kui sellega kaasneb võimalus  võita. Kui panustamisse aga tõsisemalt suhtuda, leiab suursündmuste kohta alati blogisid ja muid veebilehti, mis erinevaid ennustusi teevad. Kõiki otsuseid ei pea seega ainult oma tarkusele tuginedes tegema.

Kättesaadavus

Peab tunnistama, et kuigi Eestis lubasid omavad kihlveokontorid reklaamivad suurelt võimalust erisündmustele panustada, ei ole valik väga lai. Ilmselt pelgavad kihlveokontorid alternatiivsete panustega kaasnevat riski. Hetkel on näiteks kõik Tonybeti erisündmused spordiga seotud. Paf pakub õnneks ka teisi võimalusi, seal saab lausa ilmaennustusi teha, aga kahjuks on seal üsna vähe eestipõhiseid alternatiivseid kihlvedusid. Vähemalt on Triobetis esindatud „Tähed jääl“ ja „Eesti otsib superstaari“.

Erisündmustele panustamine pakub mitmeid vahvaid võimalusi igapäevaelu elavdamiseks, aga nagu iga hea asjaga, tuleb ka sellega piiri pidada. Vastutustundlikku panustamist!

Sponsor

Tipplugusid

Mobiilne panustamine teeb elu mugavaks

Mobiilne panustamine on mugav ja mõnus viis parimate koefitsentide jahtimiseks. Panustada saab igal pool, kus mobiililevi olemas.

Loe edasi

Viimased artiklid

Kasiinos mängimine on elamus omaette

Kasiinos mängimine on omaette elamus. Asja õigesti korraldades on võimalik hasartmänguasutuses sõpradega väga hästi aega veeta.

Loe edasi

Parim artiklid

Reaalajas panustamine annab võimalusi

Reaalajas panustamine pakub võimalust eriti ägedaid koefitsente jahtida. Edukaks panustamiseks tuleb aga mängu ja võistlejaid väga hästi tunda.

Loe edasi

Sponsor

  ©  www.sehira.net. Kõik õigused kaitstud. Sisupuu