header image

Kihlveokontorid on nüüdseks Internetti kolinud

Kihlveod on pikka aega inimeste seas populaarsed olnud. Sõpradevahelistest kihlvedudest kasvas välja suur äri, eriti pärast vahendajate Internetti kolimist. Eestis on kihlveokontorid üllatavalt populaarsed, kuid seda ainult Internetis – pikka aega oli ainuke tavakihlveokontor hipodroomil asuv Toto baar.

Miks kihlveokontorid kihlvedusid vahendavad?

Vastuseks on muidugi raha. Parem on küsida, kuidas kihlveokontorid oma tegevuse pealt teenivad. Süsteemi on sisse ehitatud „kihlveotasud“, mis võivad üsna erinevad olla. Näiteks panustab Timo FC Flora võidu peale 100 eurot. Tarmo arvab, et võidab FC Flora vastane. Kihlveokontor võtab mõlema mängija raha ja kindlustab kihlveo aususe. Kui näiteks Timo kihlveo võidab, makstakse talle 2x 95 eurot - vahendaja teenib 10 eurot.

See oli muidugi väga lihtne näide. Üldiselt on panustajaid palju ja kihlveokontor peab kuidagi tagama enda plussi jäämise. Kihlveokontorile kasulik, kui igale vastasele tehakse võrdselt panuseid (neid võib olla rohkem kui kaks). Selle tagamiseks kasutatakse tihti händikäppe, mis teevad võistkonnad võrdsemaks.

Millised on parimad kihlveokontorid?

Esiteks peab ütlema, et kasulik on mitmes kihlveokontoris konto avada, sest koefitsendid erinevad vahendajate vahel. Hea on võrdlusmomendi olemasolu.

Parima kihlveokontori otsimisel on esimeseks kriteeriumiks veebilehe disain. Hea kujundus näitab, et vahendaja suhtub asjasse tõsiselt ja muudab lehel navigeerimise lihtsamaks. Lihtsus on oluline eriti seetõttu, et parimad kihlveokontorid pakuvad väga suurt valikut mänge – vaja on end huvitav mäng üles leida.

Hea on ka see, kui kihlveokontoril on olemas info mängude kohta. Selle info võib leida ka mujalt, aga mugavuse huvides võiks vahendaja veebilehel kõik vajalik olemas olla. Kihlveokontori valimisel on kindlasti äärmiselt oluline kvaliteetne klienditeenindus. Võta sellega enne raha kontole kandmist ühendust!

Muidugi tuleks eelistada vahendajaid, kellel on olemas tegevus- ja korraldusluba. Praeguse seisuga on see nimekiri nukralt lühike: Tonybet, Paf, toto.ee ja Triobet on hetkel ainukesed. Paljud Euroopas hinnatud kihlvedude vahendajad on maksuameti poolt lubade puudumise tõttu blokeeritud. Nende käsi ei ulatu muidugi igale poole ja näiteks on kättesaadavad suurem osa Austraalia kihlveokontoritest (Luxbet, Sportingbet jne). Kindlasti ei õhuta me aga kedagi seadust rikkuma – parem jääda lubadega vahendajate juurde, kes Eesti seadustele alluma peavad.

Sponsor

Tipplugusid

Mobiilne panustamine teeb elu mugavaks

Mobiilne panustamine on mugav ja mõnus viis parimate koefitsentide jahtimiseks. Panustada saab igal pool, kus mobiililevi olemas.

Loe edasi

Viimased artiklid

Kasiinos mängimine on elamus omaette

Kasiinos mängimine on omaette elamus. Asja õigesti korraldades on võimalik hasartmänguasutuses sõpradega väga hästi aega veeta.

Loe edasi

Parim artiklid

Reaalajas panustamine annab võimalusi

Reaalajas panustamine pakub võimalust eriti ägedaid koefitsente jahtida. Edukaks panustamiseks tuleb aga mängu ja võistlejaid väga hästi tunda.

Loe edasi

Sponsor

  ©  www.sehira.net. Kõik õigused kaitstud. Sisupuu